Zobraziť zoznam produktov

HERZ - Termostat do cirkulácie HERZ pre diaľkové zariadenia na dodávku tepla

Termostatický regulačný ventil pre cirkulačné potrubia úžitkovej vody s obehovým čerpadlom v podobe proporčného regulátora bez pomocnej energie.
Šikmý, žlté vyhotovenie, teleso a rozvodné časti vody zo špeciálnej mosadze odolnej proti vyplavovaniu zinku.
Závit na hrdle podľa ISO 7/1 (Rp). Nastavenie z výroby 52 °C, bezpečný proti prekročeniu teploty do 90 °C.
Termostatický člen tlačí pri stúpajúcej teplote na ventilovú kuželku, pri klesajúcej teplote je ventilová kuželka otváraná prostredníctvom otváracej pružiny proti termostatickému členu.
Prechodky 1 6292 01 pre medenú rúrku 15 mm a 1 6092 01 pre plastovú rúrku 16 x 2,0 mm treba objednávať samostatne.

Obj. č. Názov DN Na sklade Cena bez DPH Cena s DPH
2 4010 51 HERZ - Termostat do cirkulácie HERZ pre diaľkové zariadenia na dodávku tepla 15 0 ks 62,05 € 74,46 €
2 4010 52 HERZ - Termostat do cirkulácie HERZ pre diaľkové zariadenia na dodávku tepla 20 4 ks 68,45 € 82,14 €

Súbory na stiahnutie

• Kotly na biomasu

Sú ideálnym riešením práve pre vás?

• Kde kúpiť HERZ?

V každom dobrom inštalatérskom obchode

Vždy čerstvé informácie z HERZ

Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt?Kontaktujte nás