Zobraziť zoznam produktov

Prvé úspechy nového sídla HERZ

DREVO - milujeme jeho vôňu, jeho praskajúci zvuk v krbe či táboráku,.. Je tu od nepamäti ľudstva, sprevádza človeka od jeho prvopočiatkov a pokorne prijíma ľudskú snahu o jeho premenu na ušľachtilé diela...
 
Pre ľahkú dostupnosť a opracovateľnosť dreva ako stavebného materiálu, bola na území Slovenska veľmi obľúbená drevená ľudová architektúra. Stavali sa ako obytné, tak aj hospodárske objekty, ale aj kostoly.          V období po 2. sv. vojne bolo drevo zo stavebných konštrukcií masívne vytlačené.
 
Od roku 1997 Zväz spracovateľov dreva Slovenskej republiky obnovuje dôveru v drevo, podporuje zvyšovanie finalizácie dreva v SR v stavebnom aj nábytkárskom priemysle.
 
Sekcia drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva SR je hrdým organizátorom súťaže DREVOSTAVBA ROKA 2013.
V 3. ročníku súťaže DREVOSTAVBA ROKA 2013 bolo nominovaných 11 realizovaných stavieb. Hlavným kritériom súťaže bola komplexná a stavebná kvalita nominovanej drevostavby.
 
Do tejto súťaže bola prihlásené aj nové firemné sídlo našej spoločnosti: "Logistické a školiace centrum HERZ Slovensko". Realizátorom stavby je spoločnosť Tectum Novum a.s. - líder na stavebnom trhu v segmente projekcie, výroby a montáže drevených konštrukcií a krovov.


V súťaži DREVOSTAVBA ROKA 2013 dborná porota rozhodla takto:
1. MIESTO Logistické a školiace centrum HERZ Slovensko  
2. MIESTO Rodinný dom v Stupave
3. MIESTO Rodinný dvojdom Zamarovce
 
V súťaži o najkrajšiu DREVOSTAVBU roka 2013 verejnosť rozhodla takto:
1. MIESTO Zrubový dom Silvia
2. MIESTO Pallas Exclusive
3. MIESTO Logistické a školiace centrum HERZ Slovensko

Viťazná administratívna budova Logistického a školiaceho centra HERZ Slovensko v Bernolákove má výnimočné parametre. Veľkoobjemová stavba na báze dreva má kultivované obklady z veľkoplošných fasádnych dosiek Eternit. Drevo je hojne zastúpené aj v interiéroch.
 
Nové sídlo HERZ má za sebou prvé súťažné úspechy. Veríme, že tie ďalšie sa dostavia každodennou svedomitou pracovnou činnosťou HERZ zamestnancov. 


 
Obr.: Víťazná DREVOSTAVBA ROKA 2013
Logistické a školiace centrum HERZ Slovensko

  • Kotly na biomasu

   Sú ideálnym riešením práve pre vás?

   Viac
  • Kde kúpiť HERZ?

   V každom dobrom inštalatérskom obchode

   Viac
  • Aktuality

   Vždy čerstvé informácie z našej kuchyne

   Viac

  Potrebujete pomôcť vybrať správny produkt?Kontaktujte nás